K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

VisíkrystalKá RŮŽENÍN

VisíkrystalKá RŮŽENÍN
VisíkrystalKá RŮŽENÍN
VisíkrystalKá RŮŽENÍN
VisíkrystalKá RŮŽENÍN
Růženín k zavěšení a harmonizaci prostoru
Cena 600,00 Kč
Kód položky:
Skladem 1 kusKoupit
Popis

Tento přírodní kámen je upevněn do průpletu a slouží k zavěšení do prostoru k harmonizaci prstoru, nebo jen pro radost a dobrý pocit z Vámi oblíbeného kamene. Tento kámen jste si zřejmně vybrali pro jeho vlastnost, nebo jen barvu a tvar, neboť k Vám promluvil svou sílou. 

RŮŽENÍN je kámen nesobecké lásky, probouzí v nás cit přátelství a mírnost. Nesmělým milencům pomáhá projevit své utajované pocity. Otevírá srdce a smysly všem krásným věcem, které nás obklopují. Růženín také prohlubuje naši vnímavost k umění, které probouzí naší fantazii, tvořivost a inspiraci. Učí nás větší trpělivosti při komunikaci s lidmi a při řešení problémů, díky tomu dojdeme našemu k cíli nejbezpečnější cestou. Dodává nám trpělivost věnovat pozornost odlišným názorům k rozšíření našich obzorů.

Růženín nás provází jako strážný anděl. Chrání nás před vším špatným a hrubým. Prohlubuje meditaci, otevírá naše srdce nadsmyslové lásce.

Stabilizuje auru, která nás chrání před negativními vlivy okolí.

Velikost tohoto kamene je cca 8x6cm, je doplněn růženínovými korálky, korálkem říční perly a hematitovými korálky, zavěšen do provázku. Délka závěsu i s kamenem je : 46cm

loading
...
Odeslat formulář
Společně cestou kreativity

Kde mne najdete

Galerii výrobků a dění z mého kreativního světa najdete jak na Facebooku, tak primárně na Instagramu.