K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

O Ká

Ká a moje Já.

 Jsem to Já, Kateřina Ká, kreativec, který když tvoří je šťastnější, veselejší a vše mu dává hlubší smysl. Ano, má tvorba je má vášeň a má životní síla.

Tvrdím, že každý z nás má v sobě míru kreativity, jen se ji prostě bojíme otevřít, ale věřte tomu, je tam.

Až si to Kateřina dovolí a dopracuje se k pořádání kurzů, pak bude moct najednou uvidět několik šťastných lidí, kteří se rozhodli kreslit, odvázat se a nechat se vést svou intuicí. Ano, i to chystám, tzv. terapeutické kreslení spojené s ulehnutím na spouštěč klidového bodu, pomůcku, ke které jsem se před pár lety dostala na cvičení kraniosakrální jógy s Lucií Uhlířovou. O této pomůcce vše v sekci spouštěč klidového bodu.

A teď k jádru pudla.

K mé tvorbě jsem se dostala asi takto. Od mala jsem kreslila a snila o tom být módní návrhářkou. Koukala jsem na seriál salón Eliott a říkala mamince „ tímto bych jednou chtěla být“. A tak jsem se vydala na uměleckou školu návrhářského zaměření. Neskutečně mne to bavilo, kreslení, šití rebelování a život umělce :-D. Po škole jsem se držela oboru, poštěstilo se mi a šla pracovat jako návrhářka do firem, které vyráběly sportovní oděvy. Ve 29ti letech jsem se stala matkou a má tvorba a čas pro kreativitu se trochu omezil, od navrhování oblečení jsem odešla, ale svou kreativní duši jsem dále následovala. Umění šít a kreslit jsem promítla do dětských věcí a takto se realizovala. Pomalu jsem se zdokonalovala v různých kategoriích mé tvorby, ladila detaily, rozšiřovala dál mé obzory a o 9 let později jsem porodila dalšího syna, rodina přeci musí být úplná. No a dnes, jeden chlapec je ve škole, druhý ve školce a já mohu naplno pokračovat v tom co jsem tolik let ladila a co mne naplňuje. Takže kreslím, tónuju, šiju, drhám, brousím a dělám svého člověka spokojeným. Tyto stránky, po kterých jsem tolik toužila, jsou místem, kde pro Vás nabízím mou práci k prodeji . Chci dělat lidi šťastné. Tyto stránky fungují objednávkovým systémem, můžete kliknou a hned koupit a nebo objednat a napsat si o obdobný kousek v trochu jiném provedení. Razím cestu originálu a nikdy neopakuji stejný motiv. Každý přeci chceme jedinečný kousek .

Chtěla bych tímto taky podpořit mou rodinu, která mi neskutečně pomohla a pomáhá. Jsem dcera talentovaných rodičů, takže se zde objeví výrobky například mé maminky, která nádherně a precizně háčkuje. Ona tedy i výýýborně peče, ale to tady asi moc umístit nepůjde . Má nejlepší dorty pod slunceeeeeem. Moje sestra se časem také určitě přidá. Takže v sekci kategorie výrobků najdete mou maminku jako šikovnou ZU.

 

Děkuji Vám za přízeň a hojnost

a moc se těším na Vaše objednávky.

 Krásné dny v lásce.

Kateřina

Společně cestou kreativity

Kde mne najdete

Galerii výrobků a dění z mého kreativního světa najdete jak na Facebooku, tak primárně na Instagramu.