K poskytování služeb a správné funkčnosti tyto webové stránky používají soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Pokud nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto stránky. Více informacíSouhlasím

VisíkrystalKá AMETYST

VisíkrystalKá AMETYST
VisíkrystalKá AMETYST
VisíkrystalKá AMETYST
VisíkrystalKá AMETYST
Ametyst k zavěšení a harmonizaci prostoru
Cena 450,00 Kč
Kód položky:
Na dotaz
Popis

Tento přírodní kámen je upevněn do průpletu a slouží k zavěšení do prostoru k harmonizaci prstoru, nebo jen pro radost a dobrý pocit z Vámi oblíbeného kamene. Tento kámen jste si zřejmně vybrali pro jeho vlastnost, nebo jen barvu a tvar, neboť k Vám promluvil svou sílou. 

AMETYST je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole či dlani chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při boji se závislostmi. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

BARVA
Ametyst má celou řadu fialových odstínů, od světlých tónů až po tmavé, někdy bývá až purpurově zbarvený. Vzácně je průhledný, či průsvitný se skelným leskem, často se však vyskytuje i s matným povrchem. Fialová, občas s purpurovým nádechem.

Velikost tohoto kamene je cca 8x1,5cm, je doplněn korálky Ametystu, korálkem říční perly a šedého křemene zavěšen do provázku z drátu. Délka závěsu i s kamenem je : 32cm

loading
...
Odeslat formulář
Společně cestou kreativity

Kde mne najdete

Galerii výrobků a dění z mého kreativního světa najdete jak na Facebooku, tak primárně na Instagramu.